Czy wchodziłeś kiedykolwiek na tak superowego bloga jak ten?

19 stycznia, 2018

5 zalet filmów reklamowych

komentarze 0

Nic tak pozytywnie nie wpływa na odbiór naszego przedsiębiorstwa, jak film reklamowy. Możemy tam zaprezentować naprawdę wiele istotnych informacji. Filmy reklamowe stają się coraz bardziej popularne, a to, co dzięki nim zyskujemy, mnożyć można w nieskończoność. Poniżej przedstawiamy pięć zalet filmów reklamowych, które przekonać powinny nawet najbardziej nieprzekonanego.
1. Możliwość wizualnej prezentacji produktu bądź usługiDzięki filmom reklamowym możliwe jest wizualne zaprezentowanie zarówno tego, co sprzedajemy, jak i tego, jakie usługi świadczymy. Obecnie kupuje się głównie „oczami”. Filmy reklamowe dają nam niezwykłą możliwość zaprezentowania nie tylko samego produktu, ale głównie tego, co daje nam posiadanie tego produktu. Wtedy nie sprzedajemy produktu a styl życia, jaki daje nam posiadanie tego produktu. Jest to w zasadzie niemożliwe przy użyciu jednego zdjęcia.


2. Dotarcie do większej ilości odbiorcówFilmy reklamowe, które są naprawdę dobrze zrobione, mają szansę stać się popularnymi ostatnio viralami. Użytkownicy będą ten film sami rozsyłać między siebie. Przykładów na takie sytuacje było ostatnio wiele. Kluczem do sukcesu w takim przypadku jest po prostu zainwestowanie naprawdę sporych nakładów finansowych i ludzkich na stworzenie takiego filmu.


3. Rebranding markiJeśli masz wrażenie, że twoja firma ma troszkę „skamieniały” wizerunek, filmy reklamowe mogą pomóc w odświeżeniu tegoż wizerunku. Jeśli np. waszym celem jest rebranding marki, to właśnie filmy reklamowe mogą okazać się idealną opcją w tym przypadku. Ponadto każdorazowe wdrożenie nowych rozwiązań, nowych usług, nowych propozycji, jest idealnym pretekstem do stworzenia filmu reklamowego.


4. Pokazanie się z innej stronyDzięki krótkim materiałom reklamowym w bardzo łatwy sposób można sprawić, że firma, która do tej pory kojarzona była z jakimś typem działalności ma w swej ofercie także inne usługi lub wprowadza nowe produkty. Dzięki temu, że w reklamie video zaprezentujemy znaną już wszystkim markę w połączeniu z nowym, nieznanym produktem, możliwe jest bardzo szybkie i łatwej połączenie właśnie tej marki z nowym produktem.


5. Możliwość korzystania z nowych środków przekazuReklamy w formie zdjęć oraz teksów mają swoje miejsce. Podobnie jak reklamy wideo. Są media, w których taka forma zupełnie się nie sprawdza, a są takie, gdzie wręcz są one wskazane. Zatem tworząc takie materiały, możliwe jest otworzenie się na nowe możliwości, na nowe opcje i co za tym idzie nowych klientów.


Poznaj stronę filmy reklamowe Wrocław.

26 lipca, 2017

Fotografia ślubna w Sosnowcu – kilka pomysłów na ciekawy reportaż ślubny

komentarze 0


Coraz więcej par, planujących ślub decyduje się na skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa. Nic zresztą dziwnego. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia będą pamiątką na całe życie. Wykonane powinny być zatem z pomysłem i znajomością aspektów technicznych fachowej fotografii. Jak w takim razie znaleźć artystę, który spełni nasze oczekiwania i jakie miejsca w okolicy Sosnowca wybrać na ślubny plener? Tego dowiecie się z naszego artykułu.Zdjęcia ślubne Sosnowiec – jak wybrać fotografa?


Na początek zastanówmy się, jaki fotograf ślubny w Sosnowcu - http://www.fotograf-wesele.pl/Sosnowiec,miasto,zdjecia_slubne_fotograf_wesele.html - robi zdjęcia w stylu, który najbardziej nam odpowiada. W tym celu warto przejrzeć strony takie jak fotograf-wesele.pl, by odszukać fachowców z interesującego nas regionu, móc przejrzeć ich portfolio i poznać liczbę poleceń. Tej decyzji nie powinniśmy podejmować pochopnie. Warto przejrzeć kilka ofert zanim zdecydujemy się na tę jedyną. Polecamy również umówić się wcześniej z wybranym fotografem, aby móc zapoznać się z większą liczbą jego zdjęć i dokładną ofertą.


Pomysł na reportaż ślubny – zabytki Sosnowca


Jeżeli fotograf ślubny w Sosnowcu jest już wybrany, pozostaje nam ustalenie miejsca reportażu ślubnego. W zależności od tego ile mamy na niego czasu, wybrać możemy jedno lub kilka różnych miejsc. Popularne, klasyczne sesje robi się między innymi w okolicy zabytków. Piękne budynki w różnych architektonicznych stylach stanowią niezwykłe tło dla romantycznych i eleganckich zdjęć. Gdzie znaleźć takie lokalizacje w Sosnowcu? Ciekawą opcją może być między innymi zamek Sielecki lub Pałac Schöna. Pod uwagę wziąć można także Dom Ludowy w stylu zakopiańskim czy też Pałac Wilhelma.


Z naturą za pan brat


Popularnym pomysłem na sesję są również zdjęcia w parkach, ogrodach, lasach, nad jeziorami, rzekami, a nawet nad morzem. I w Sosnowcu znajdziemy kilka zielonych terenów, wpisujących się w klimat ślubnych plenerów. Są to między innymi parki – Sielecki, Mieroszewskich czy przy Pałacu Schöna.


Interesującą naturalną lokalizacją jest także słynne sosnowieckie Egzotarium. Obiekt ten znajduje się na terenie parku miejskiego im. Leona Kruczkowskiego. Wewnątrz zdjęcia robić możemy pośród roślin z różnych stref klimatycznych i geograficznych świata. Inwencja dobrego fotografa wystarczy do stworzenia niepowtarzalnego klimatu i stylu ślubnego reportażu.


Zdjęcia ślubne – Sosnowiec i okolice


Nawet jeżeli ślub odbywał się w Sosnowcu, plener może mieć miejsce w innym ościennym lub pobliskim mieście. Ciekawych opcji zdecydowanie nie brakuje.


Popularną wśród par młodych lokalizacją są między innymi tereny Parku Śląskiego w Chorzowie. Znajdziemy tam nie tylko wiele fotogenicznej zieleni, ale i ciekawe rośliny, kolorowe kwiaty, mostki, tory kolejowe, schody i wiele innych detali sprzyjających plenerowym sesjom ślubnym. Zdjęcia mogą być zarówno klasyczne i romantyczne, jak i zabawne i na luzie. Wszystko zależy od preferencji nowożeńców oraz pomysłów samego fotografa.


Miejscem wybieranym chętnie na plener poślubny jest także malowniczy, zabytkowy park w Świerklańcu założony przez ród Henckel von Donnersmarck. Oprócz pięknych, zielonych terenów znajdziemy tam również szerokie, eleganckie schody, staw oraz zamek przebudowany w stylu neogotyckim. Taka różnorodność daje nam wiele ciekawych możliwości. Wraz z fotografem z pewnością znajdziemy tam ciekawe kadry – zarówno te romantyczne, jak i bardziej szalone. Niektóre pary wykazują się wyjątkową odwagą i zanurzają się w stawie, aby zdjęcia były jeszcze ciekawsze.


Jeżeli nie straszne nam miejsca oddalone od Sosnowca o godzinną jazdę samochodem, pod uwagę wziąć możemy także Pałac w Mosznej – zabytkową rezydencję z województwie opolskim. To obiekt, który robi wrażenie, a znajdujący się wokół park stanowi wspaniałe dopełnienie ślubnej sesji.


O ciekawą lokalizację warto również podpytać doświadczonego fotografa ślubnego w Sosnowcu. Z pewnością będzie w stanie polecić nam miejsca, które doskonale sprawdzają się podczas tak wyjątkowej sesji.


 

17 lipca, 2017

Sprzęt do treningu siłowego

komentarze 0

Z roku na rok rośnie popularność sportów siłowych. Ludzie coraz chętniej dbają swoje ciało i zdrowie. Nic więc dziwnego, że zarówno w klubach fitness jak i siłowniach rośnie dostępność do specjalistycznego sprzętu sportowego. Nowoczesne maszyny nie tylko podnoszą komfort treningu, ale również jego skuteczność.


Profesjonalne kluby fitness i siłownie wyposażone są w wiele nowoczesnych urządzeń, dzięki którym można w odpowiedni sposób przeprowadzić trening. Przyrządy treningowe można podzielić na trzy podstawowe grupy: Maszyny do treningu siłowego, wolne ciężary (ciężarki do ćwiczeń , sztangi) oraz urządzenia do ćwiczeń kardio.


Każda szanująca się siłownia oraz klub fitness musi mieć na wyposażeniu maszyny do ćwiczeń kardio.  Są one głównie wykorzystywane przez osoby, które walczą z nadwagą.  Mają one jednak szersze zastosowanie, trening kardio jest także świetnym sposobem na przygotowanie mięśni do intensywnego wysiłku, przez co idealnie uzupełnia trening siłowy.


Orbitrek


Orbitreki są jednymi z bardziej popularnych maszyn aerobowych w siłowni. Stanowią one swego rodzaju połączenie roweru, steppera i bieżni. Jest to sprzęt bardzo funkcjonalny i bezpieczny. Systematyczne korzystanie z orbitreka nie tylko pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również wzmocnić mięśnie całego ciała. Badania wykazały, że najlepsze efekty przynosi trening o umiarkowanej intensywności trwający powyżej trzydziestu minut.


W sklepach sportowych są dostępne różne modele orbitreków. Najtańsze można kupić już za kilkaset złotych najdroższe kosztują nawet kilka tysięcy.


Wioślarz


Ergometr wioślarski jest jednym z mniej znanych urządzeń aerobowych. W czasie ćwiczeń na nim wykonuje się ruchy przypominające wiosłowanie. Trening na ergometrze jest zazwyczaj trudny i wyczerpujący, jednak bardzo skuteczny.  Zaletą tego urządzenia jest to, że zmusza ono do pracy praktycznie wszystkie grupy mięśni. Ceny wioślarzy wahają się od tysiąca do kilku tysięcy złotych.


Rower treningowy


Ćwiczenia na rowerze stacjonarnym bardzo przypominają jazdę na klasycznym rowerze. W zależności od indywidualnych preferencji można to urządzenie wykorzystać do klasycznych ćwiczeń aerobowych lub intensywnego treningu interwałowego. W sklepach sportowych są też dostępne modele spinningowe. Najnowsze modele są bogato wyposażone w najrozmaitsze funkcje, dzięki którym można dostosować pozycję, obciążenie oraz tempo ćwiczeń. Bardzo pomocne są też wbudowane mikrokomputery, które pomagają wizualizować przebieg treningu i planować jego progres.


 


 

27 kwietnia, 2017

Jak ćwiczyć by wzmocnić mięśnie?

komentarze 0

Wiele osób marzy o tym by mieć smukłą sylwetkę oraz jędrne ciało. Zrealizowanie tego marzenia nie jest łatwe, ale jak najbardziej możliwe. Należy zwracać uwagę na to co się je oraz trzeba systematycznie trenować. Dzięki odpowiedniej diecie można zredukować masę ciała, natomiast regularne ćwiczenia dają możliwość kształtowania sylwetki. Trzeba jednak pamiętać, by w momencie uzyskania wymarzonego efektu nie przestać ćwiczyć, ponieważ zniweczy to efekt ciężkiej pracy. Aby rezultat ćwiczeń był bardziej trwały warto wzmacniać mięśnie.Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni kręgosłupa


Intensywny wysiłek może być przyczyną bólu w okolicy kręgosłupa oraz brzucha. Jego źródłem najczęściej jest naciągnięcie ścięgna. Aby zminimalizować ryzyko pojawienia się dolegliwości należy przez zadbać o odpowiednie wzmocnienie oraz rozciągnięcie mięśni i stawów. Najlepszym sposobem jest wykonywanie odpowiednich ćwiczeń.


Większość ćwiczeń wzmacniających mięśnie kręgosłupa wykonuje się w pozycji leżącej. Jednym z podstawowych ćwiczeń jest podnoszenie wyprostowanej kończyny dolnej do góry i utrzymywanie jej w takiej pozycji przez kilka sekund. Ćwiczenie to należy wykonywać naprzemiennie raz lewą a raz prawą nogą.


Kolejne ćwiczenie wzmacniające mięśnie kręgosłupa wykonuje się leżąc na brzuchu z dłońmi ułożonymi na wysokości klatki piersiowej. Ćwiczenie polega na podnoszeniu głowy oraz ramion w taki sposób, aby ręce były wyprostowane w stawie łokciowym. W takiej pozycji należy wytrzymać kilka sekund a później ponownie położyć się w pozycji wyjściowej.


Następne ćwiczenie również wykonywane jest w pozycji na brzuchu, jednak tym razem ręce powinny być wyprostowane nad głową. Ćwiczenie to polega na unoszeniu rąk i głowy ku górze. Bardzo ważne jest by podczas ćwiczeń nie zapominać o prawidłowym oddechu. Przy podnoszeniu należy nabierać powietrza do płuc natomiast przy opuszczaniu je wypuszczać. Specjaliści zalecają wykonywanie około piętnastu powtórzeń każdego z tych ćwiczeń.


Ćwiczenia na wzmocnienie mięśni brzucha


Ćwiczenia wzmacniające mięsnie brzucha są szczególnie popularne wśród kobiet, które marzą o pięknej sylwetce. Jednym z najpopularniejszych ćwiczeń tego typu są tak zwane brzuszki. Jednak istniej kilka innych sposobów, aby wzmocnić brzuch.


Jednym z nich jest ćwiczenie, które wykonuje się ze zgiętymi kolanami w pozycji na plecach. Ćwiczenie polega na złapaniu rękami za kolana a następnie przyciągnięciu ich do klatki piersiowej. W takiej pozycji należy wytrzymać przez około pięć sekund.


Osoby trenujące na siłowni w celu wzmocnienia mięśni brzucha i kręgosłupa mogą również skorzystać ze specjalnie do tego celu stworzonych urządzeń takich jak ławka do ćwiczeń czy suwnica smitha.


 

24 marca, 2017

Jak Cię widzą tak Cię piszą. Dlaczego warto ubierać się modnie?

komentarze 0

Nasz sposób ubierania się wpływa w bezpośredni sposób na to, jak inni nas postrzegają. Ubiór jest jednym z głównych elementów, na które zwracamy uwagę w pierwszej chwili, gdy kogoś widzimy. Jest odpowiedzialny w 50% za tzw. pierwsze wrażenie, które ciężko zmienić, a które może zaważyć na wielu relacjach. Mamy tendencję do oceniania ludzi po ubiorze, zwłaszcza jeśli nie mieliśmy z kimś wcześniej żadnego kontaktu. Zatem, dlaczego warto ubierać się modnie? W czym nam to pomoże? Jak wpłynie na nasz wizerunek?


Trendy w modzie mają znaczenie


Osoby, których strój jest zawsze modny, postrzegane są jako nowoczesne, na bieżąco śledzące najnowsze trendy. Zazwyczaj to osoby odważne i przebojowe, nie bojące się eksperymentować. Ważne jednak, by zachować w swym postępowaniu umiar i nie przesadzić, bowiem modnie i ekstrawagancko to nie są synonimy. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy osiągnąć. Ekstrawagancja ma przyciągnąć uwagę innych do naszej osoby. Modny ubiór ma budować nasz profesjonalny wizerunek.


Moda jest szczególnie istotna dla młodych ludzi. Może być elementem określającym tożsamość ale może także wykorzystywana być jako wabik - czy to po to, by przyciągnąć płeć przeciwną, czy określone grono znajomych. Modny ubiór to także sposób, by podkreślić swój prestiż, a nawet stan portfela. Wszak, by podążać za nowinkami trzeba na bieżąco nabywać nowe rzeczy oraz kupować te, które posiadają określoną metkę. Są to również czynniki mocno stojące w świecie biznesu, gdzie np. zegarek odpowiedniej marki ma oznaczać, że jego właściciel jest odpowiednio bogaty. Jeśli poszukujesz inspiracji modowych, planujesz zakup stylowego wdzianka, sprawdź odzież na kalkuluj.pl, na pewno znajdziesz coś dla siebie.


Budowa pozytywnego wizerunku


Istnieje również inny wymiar modnego stroju, którego głównym celem jest budowa wizerunku. Osoby, które ubierają się modnie, potrafią także dobrać swój strój odpowiednio do sytuacji. Podkreślają w ten sposób swój profesjonalizm. Potencjalni klienci są przeświadczeni, że rozmawiają z kimś kompetentnym, na wysokim stanowisku. To także wyraz szacunku dla rozmówcy. Druga strona czuje, że jest szanowana. Skoro rozmawia z osobą ubraną modnie i w odpowiednim stylu, odnosi wrażenie, że jest traktowana poważnie. Takie samo odczucie będą miały osoby, które przyjdą na wykład, szkolenie, konferencje czy prelekcje, a mówca będzie ubrany odpowiednio. Za pomocą swojego stroju wyraża on swój profesjonalizm i szacunek dla słuchacza. To element, który poza kwestiami merytorycznymi tego co mówi, sprawia, że odbiorca postrzega mówcę, jako osobę, która zna się na temacie. Słuchacz jest przekonany o tym, że nie traci czasu na marne i wyniesie ze spotkania coś wartościowego.


Ubiór o samoocena


To, co mamy ubrane na sobie w ogromny sposób wpływa także na nasze samopoczucie. Odpowiedni strój dodaje pewności siebie. Łatwo sobie wyobrazić, jak czulibyśmy się stojąc w dresie przed kilkunastoma osobami, opowiadając o naszych planach biznesowych i próbując pozyskać klientów, a jak by to wyglądało, gdybyśmy na sobie mieli modny garnitur. Sami we własnych oczach poczujemy się niewiarygodni, gdy będziemy to robili w dresie. Tak samo działa seksowna bielizna pod ubraniem, Mimo, iż nikt jej nie widzi, pani nosząca taką bieliznę, czuje się bardziej kobieco i pewnie.


Jeśli będziemy gościem na przyjęciu, na które wybierzemy się w starannie przygotowanym stroju, nasz gospodarz poczuje się doceniony. Pomyśli, że traktujemy go poważnie i że nasza obecność na tym przyjęciu jest również ważna dla nas samych. Modnie, oznacza nie tylko w zgodzie z najnowszymi trendami, ale także odpowiednio do sytuacji. Modnie, oznacza także, że ktoś zadał sobie trud, by wszystko do siebie pasowało - poświęcił czas, by stworzyć odpowiednią kompozycję.


Sposób ubierania określa naszą tożsamość i podkreśla osobowość. Możemy za jego pomocą chcieć coś przekazać lub zamanifestować przeciwko czemuś. Modnie nie może oznaczać, iż wkładamy na siebie to, co aktualnie jest na czasie ale wybieramy te elementy, które do nas pasują i budujemy całość. Strój ma wyrażać naszą osobowość i autentyczność. Ma być naszą drugą skórą. W przeciwnym wypadku nie będziemy ubrani, a jedynie przebrani. Pytanie tylko brzmi, za kogo?

rss